BAŞEĞMEZ TEKSTİL

1982 Yılından beri hazır giyim sektörünün içerisinde olmamızın yanısıra sektöre öncülük eden firmalar arasında olmak bizim için grur verici bir durum. Geçmişten günümüze modanın, her renge her desene her duyguya ev sahipliği yaptığı, hayatımızı olumlu ölçüde şekillendirdiği bu durumu bizde en ön sırada takip ettik ve  bu tasarımları hayata geçirdik.

Müşteri memnuniyetinin daima ön planda olduğu hizmet hayatımızda tüm personellerimize önceliğimizin sizi anlamak olduğu konusunu titiz bir şekilde aktarıyoruz. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası daima sorularınızı cevaplıyor aklınızdaki soru işaretlerini gidiyoruz.

Kalitenin ön planda olduğu eşsiz tasarıma sahip olan giysilerimiz daima müşterilerimizi memnun etmiş olup, çalışma alanlarımızın sürekliliğini sağlamıştır. Mevcut müşteri portföyü ve referanslarımıza ek olarak kendimizi geliştirmeye, yenilemeye devam ediyor sunduğunuz talep ve fikirlere de hayal gücümüz ile ışık tutuyoruz.

VİZYON

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, hayal gücünüzün fikirlerimiz ile birleşerek tasarıma dönüştüğü, kaliteli ve özgün giysiler üreterek modayı sizler için şekillendiriyoruz.

MİSYON

Hızla gelişen teknoloji ve ticaret alanları, değişen ekonomi ve çoğalan nüfus ile beraber Başeğmez Tekstil olarak daima kendimizi yeniliyoruz. Amacımız ise modaya yön veren trend giysiler tasarlayarak en güzel hizmeti verebilmek.

Beraber Çalışabiliriz

Bizimle İletişime Geçin